Kurumsal - Dogaparkdis.com | Başakşehir Diş Doktoru - Başakşehir Diş Beyazlatma Tedavisi
 

Kurumsal

bt_bb_section_bottom_section_coverage_image
https://dogaparkdis.com/wp-content/uploads/2023/09/Adsiz-3000-x-2000-piksel-2-1.png

DOĞAPARK Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi

Doğapark Diş Kliniği, Bahçeşehir’in en nezih bölgesi olan doğa parkı caddesinde açılmıştır.. Kliniğimiz ileri teknolojik aletlerle donatılarak , alanında uzman hekim kadrosu ile hizmet vermektedir.

Çocuk Diş Hekimliğinin önemine inandığımızdan klinik içerisinde çocuk hastalarımızın muayene ve tedavi olacağı Doğapark Kids’i bünyesinde bulundurmaktadır. Pedodonti (Çocuk diş hekimliği) uzmanı hekimimiz çocuk diş tedavilerini gerçekleştirdiği bu alanda oyun alanı ve sanal akvaryum bulunmaktadır.

Diş sağlığının önemini bilerek, uluslar arası hizmet standartları doğrultusunda , güler yüzlü ve hasta haklarını gözeterek profesyonel hizmet sunmaktayız.

Hasta ve çalışan güvenliğini ön planda tutarak, hasta odaklı ,insan haklarına saygılı, çevreye duyarlı, sağlık alanında dünyadaki bilimsel ve teknolojik gelişmeleri yakından izleyen, yenilikçi ve yaratıcı kimliğimizle toplumsal sorumluluğumuzun bilincinde olarak tüm ülkeden ve yurtdışından gelen hastalara en üst düzeyde, kaliteli ve profesyonel sağlık hizmetleri sunmaktayız.

DOĞAPARK Dental © 2022

bt_bb_section_top_section_coverage_image